Sint-Vincentiusschool verzamelt lege batterijen


Sinds jaar en dag zamelt onze dorpsschool (de Sint-Vincentiusschool) gebruikte batterijen in. Deze batterijen kunnen we bij Bebat inruilen voor punten waarmee we heel wat educatief materiaal kunnen aanschaffen.
Om scholen nog meer aan te zetten gebruikte batterijen in te zamelen, is er dit jaar een speciale actie gekoppeld aan het spaarprogramma. Zo kunnen we een concert van K3 winnen voor onze school.
We kunnen dit winnen door als school de meeste kilo’s gebruikte batterijen in te zamelen per leerling. Indien we in Vlaanderen de koploper zijn, komt K3 optreden voor onze leerlingen. Zijn we niet de winnaar, kunnen we nog steeds kansmaken op een mooie prijs: een ravotdag voor iedereen.
Deze actie loopt nog een kleine twee maanden, meer bepaald tot en met vrijdag 20 mei.
Wij hopen dat u onze actie wil steunen en uw gebruikte batterijen bij ons wil deponeren. Dit kan in onze school tijdens de openingsuren (van 8.00 tot 17.30), in het JOC Variant (deponeerdoos) of via een antwoord op deze mail komen wij die graag bij u thuis ophalen.

School-Logo-Zonder-tekst